Informacja o realizacji projektu – Konkurs audiowizualno-plastyczny dla młodzieży szkolnej „Witaj w naszej klasie” - Olsztyn Cudzoziemcy

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Na stronie www projektu zamieszczone są informacje o konkursie oraz dokumenty zgłoszeniowe i regulamin udziału w konkursie:

http://migranci-warmiamazury.caritas.pl/konkurs/

W ostatnim kwartale 2019 r. kontynuowano promocję konkursu audiowizualno-plastycznego dla dzieci i młodzieży szkolnej „Witaj w naszej klasie”. Informacje o konkursie wysyłane były ponownie do szkół drogą mailową. Kontaktowano się również telefonicznie ze szkołami. Pracownicy projektu odbyli również wizyty w szkołach, gdzie informowano o możliwości udziału w projekcie oraz dostarczono plakat informujący o konkursie oraz dokumenty zgłoszeniowe. Informowano także nauczycieli uczestniczących w szkoleniach o konkursie. Termin na nadsyłanie prac ustalono do 31.01.2020 r.

Udostępnij