Informacja o realizacji projektu – doradztwo kompetencyjne - Olsztyn Cudzoziemcy

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

W ostatnich miesiącach 2019 r. zatrudniano specjalistę ds. publikacji i materiałów merytoryczno-szkoleniowych. Zatrudniony pracownik opracowywał wyniki badania ilościowego - ankiety do przeprowadzenia badań empirycznych ilościowych określających potrzeby migrantów w obszarach prowadzących do skutecznej i efektywnej integracji i adaptacji w woj. warmińsko-mazurskim. Zebrane wyniki badań posłużą powstaniu strategii, podręcznika i rekomendacji prowadzących do prowadzenia skutecznej polityki integracyjnej w województwie.

Specjalista ds. publikacji i materiałów merytoryczno-szkoleniowych uczestniczył również w  szkoleniu dla nauczycieli oraz w szkoleniu dla urzędników, w celu opracowywania notatek do potrzeb podręcznika. Ponadto zajmował się merytoryczną obsługą materiałów szkoleniowych na szkolenia dla kadry urzędniczej i pracowników służb publicznych, a także  nauczycieli.

Udostępnij